Pytania i odpowiedzi

W jakich opakowaniach sprzedawana jest Nopalinia Max?

Nopalinia Max sprzedawana jest w torebkach 500 gramowych w postaci naturalnego proszku.

Na jak długi okres kuracji wystarcza jedno opakowanie?

W dawce profilaktycznej jednej płaskiej łyżki stołowej Nopalinii Max (7 gram), stosowanej dwa razy dziennie, jedno opakowanie produktu wystarcza na miesiąc kuracji. W dawce maksymalnej jednej kopiatej łyżki stołowej (15 gram), przyjmowanej dwa razy w ciągu doby, jedno opakowanie wystarcza na dwa tygodnie.

Jak długo powinnam stosować wasz produkt?

To zależy od Państwa celów żywieniowych. Nopalinia Max to produkt składający się wyłącznie z naturalnych składników, który może być stosowany jako codzienne uzupełnienie diety. Zawarte w naturalnym proszku składniki przyczyniają się do regulacji metabolizmu, oczyszczania organizmu, ograniczenia łaknienia i spalania tłuszczów.

Czy stosowanie Nopalinii Max należy łączyć z wysiłkiem fizycznym?

Nie występują przeciwwskazania zdrowotne, które mogłyby ograniczać stosowaniu produktu bez wsparcia zintensyfikowanych ćwiczeń fizycznych. Tym niemniej, jeżeli Państwa celem pozostaje utrata masy ciała, treningi o średnim natężeniu, odbywane przynajmniej trzy razy w tygodniu po 45 minut, z całą pewnością wspomogą efekt odchudzający Nopalinii Max.

Dlaczego Nopalinia Max nie jest dostępna w mojej aptece?

Dokładamy wszelkich starań nad szeroką dostępnością naszego produktu. Jeżeli mimo tego nasz produkt nie jest dostępny w Państwa ulubionej aptece lub sklepie ekologicznym, możecie Państwo kupić formułę za pośrednictwem Internetu w miejscach wyszczególnionych w dziale Gdzie kupić.

Jakie są przeciwwskazania zdrowotne do stosowania Nopalinii Max?

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby mające trudności z połykaniem. Zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym w przypadku stosowania Nopalinii Max przez kobiety znajdujące się w pierwszym trymestrze ciąży. Należy pamiętać o wypijaniu minimum 2 litrów wody dziennie podczas stosowania preparatu. Nopalinia Max zawiera naturalne ziarna i wyciągi roślinne zawierające gluten, toteż nie może być stosowana przez osoby uczulone na gluten.

Ile kilogramów schudnę stosując Nopalinię Max?

To zależy od szeregu czynników, takich jak waga wyjściowa, współczynnik BMI, indywidualne predyspozycje organizmu, nawyki żywieniowe czy tryb życia. Niebagatelne znaczenie ma też konsekwencja w przyjmowaniu naszego produktu dwa razy dziennie i stosowaniu nowych nawyków żywieniowych.

Po jakim czasie widoczne są efekty stosowania waszego produktu?

Precyzyjna odpowiedź na pytanie nie jest możliwa z uwagi na indywidualne predyspozycje każdego organizmu. Wyraźną poprawę w zakresie uregulowania przemiany materii i ograniczenia łaknienia zaobserwują Państwo po kilku dniach stosowania. Na efekty w postaci utraty masy ciała poczekać należy kilka tygodni.

Dlaczego Nopalinia Max jest niesmaczna i nie rozpuszcza się w wodzie?

Nopalinia Max to naturalny, nieprzetworzony chemicznie proszek, do którego nie zostały dodane żadne ulepszacze smakowe. Dyskomfort w spożywaniu mogą Państwo wyeliminować poprzez spożywanie produktu z sokiem.

Czy Nopalinia Max sprzedawana na Allegro jest oryginalna?

Nopalinia Max sprzedawana na Allegro jest oryginalna pod warunkiem, że jest dystrybuowana przez autoryzowanych przedstawicieli naszej firmy. Przestrzegamy przed zakupem produktów podrabianych, sprzedawanych zazwyczaj po rażąco zaniżonych cenach. Jednocześnie informujemy, że za skład i działanie takich produktów nie ponosimy odpowiedzialności.