Odchudzanie z Nopalinią Max krok po kroku

Poniżej przestawiamy plan odchudzania z Nopalinia Max. To bazujący na naturalnych składnikach suplement diety, który wspomaga odchudzania, oczyszcza organizm oraz reguluje apetyt i procesy metaboliczne.

KROK PIERWSZY: wyznacz cel

Celem może być dojście do sylwetki sprzed ciąży, zgubienie określonej ilości kilogramów czy generalna zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Istotne, by był to cel mierzalny, realny i w pełni osiągalny.

Nie wyznaczaj sobie celów zbyt ambitnych czy wręcz nierealnych. Konfrontacja rzeczywistości z wyimaginowanymi wyobrażeniami w perspektywie doprowadzi Cię tylko do frustracji i, w konsekwencji, zamiast przybliżyć do wymarzonej sylwetki, tylko Cię od niej oddali.

Naturalnie najbardziej mierzalnym celem jest utrata wagi ciała o określoną ilość kilogramów. Nadaj konkretną wartość liczbową Twojemu postanowieniu. Sprecyzuj, jaką wagę ciała chcesz osiągnąć, jaki jest Twój wymarzony rozmiar.

KROK DRUGI: wyznacz okres, w którym zamierzasz zrealizować cel

Po raz kolejny, bądź realistyczna! W przypadku, gdy Twoim celem jest utrata wagi, najbezpieczniejszym założeniem jest utrata 1 – 2 kilogramów tygodniowo w pierwszych czterech tygodniach kuracji z Nopalinią Max oraz 1 kilograma tygodniowo w kolejnych tygodniach. W przypadku gdy uda Ci się zrealizować cel szybciej, tym większa będzie satysfakcja.

Pamiętaj, że utrata wagi w bardzo szybkim tempie, choć całkowicie możliwa i w pełni realna, w dłuższej perspektywie wiąże się z ogromnym prawdopodobieństwem wystąpienia efektu jojo oraz niebezpiecznych dla organizmu i trudnych do przewidzenia powikłań zdrowotnych.

Miej również na uwadze, że w przypadku odchudzania z Nopalinią Max utrata wagi w pierwszych tygodniach stosowania będzie zdecydowanie szybsza, niż w dalszym okresie. Wiąże się to z procesem intensywnego oczyszczania jelit oraz usuwania z organizmu nadmiaru wody.

Szybsza utrata wagi w pierwszych tygodniach, prócz oczywistych korzyści w postaci usunięcia z organizmu nadmiaru toksyn, ma niebagatelne znaczenie psychologiczne. Nic tak nie zachęca do kontynuowania planu odchudzania jak spektakularne wyniki.

Nie zniechęcaj się wolniejszą utratą wagi w okresie późniejszym. To w pełni naturalny proces!

KROK TRZECI: zidentyfikuj problem

Najważniejszy etap w procesie dochodzenia do wymarzonej sylwetki. Do najczęstszych przyczyn nadwagi należą:

– nadmierny apetyt, podjadanie między posiłkami,

– zaburzenia przemiany materii, nieregularny metabolizm,

– złe nawyki żywieniowe, nadmierne spożycie białej mąki, tłustego mięsa i cukrów prostych,

– niewystarczająca aktywność fizyczna w stosunku do dziennej dawki kalorii.

W walce z nadmiernym apetytem, problemami trawiennymi oraz zaburzeniami metabolizmu wesprze Cię Nopalinia Max. Nasz produkt wesprze regulację Twojego metabolizmu, ograniczy wchłanianie węglowodanów oraz przyczyni się do zmniejszenia apetytu i chęci do podjadania między posiłkami. Dzięki temu poczujesz się lekka, pełna energii oraz – dzięki utracie zbędnych kilogramów – lżejsza.

KROK CZWARTY: sporządź plan działania

Zadbaj o grupę wsparcia. Poinformuj domowników, znajomych i przyjaciół o zamiarze zgubienia zbędnych kilogramów, a zwłaszcza o planie wdrożenia nowych nawyków żywieniowych. Pozbądź się z pola widzenia: słodkich napojów gazowanych, słodyczy, białej mąki, białego chleba i tłustego mięsa. Ogranicz do minimum posiłki w fast foodach.

Opracuj racjonalny plan odżywiania. Zalecamy w pełni zbilansowaną dietę o ograniczonej kaloryczności, składającą się z pięciu niewielkich posiłków. bogatą w pełnoziarniste produkty zbożowe, zielone warzywa, chude mięso i ryby.

Jednym z podstawowych elementów wdrożenia nowych nawyków żywieniowych jest zamiana białego chleba na ciemny, tradycyjnego makaronu na pełnoziarnisty, białego ryżu na brązowy, a tłustego mięsa wieprzowego na chudy drób oraz ryby. Postaraj się ograniczyć do minimum spożycie soli oraz białego cukru.

Zamiast obfitego obiadu oraz kalorycznej i późnej kolacji staraj się jeść pięć niewielkich posiłków dziennie. Pamiętaj, by ostatni z nich spożyć nie później niż trzy godziny przed snem. Jeżeli nie potrafisz powstrzymać się od podjadania między posiłkami, jedz owoce, najlepiej jabłka. Unikaj bananów i winogron.

Punktem odniesienia w konstruowaniu planu odżywiania mogą być ogólnodostępne diety 1000 kalorii dla osób mało aktywnych fizycznie, 1200 dla średnio aktywnych oraz 1500 kalorii dla aktywnych. Jednak nie traktuj diet zbyt restrykcyjnie – możesz je dowolnie modyfikować przy utrzymaniu zasad racjonalnego odżywiania.

W miarę możliwości zaplanuj aktywność fizyczną. Jeżeli nie masz czasu na siłownię, zajęcia fitness, czy jogging, ćwiczenia z powodzeniem może zastąpić energiczny spacer.

KROK PIĄTY: kup NOPALINIĘ MAX, pij ją codziennie rano i wieczorem

Z całą pewnością słyszałaś obiegową opinię o szczupłych osobach, które doskonałą sylwetkę zawdzięczają nienagannej przemianie materii. To fakt – jedną z głównych przyczyn otyłości i nadwagi są zaburzenia metabolizmu .

Nopalinia Max – poprzez wsparcie procesów metabolizmu – pomoże CI rozwiązać ten problem! Nasz produkt to w pełni naturalny preparat, oddziałujący na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie organizmu oraz spalanie tłuszczów.

Nopalinię Max rozpuszczoną w wodzie, soku, lub mleku pij dwa razy dziennie – rano i wieczorem przed posiłkami. W celu zintensyfikowania działania naszego produktu w początkowej fazie stosowania zalecamy przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych przy każdej z dwóch porcji dziennych. Tym niemniej, nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki w postaci 30 gram (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate). W kolejnych tygodniach wystarczy stosowanie jednej płaskiej łyżki stołowej rano i wieczorem.

Nopalinia Max dostępna jest w dobrych aptekach, sklepach zielarskich i sklepach ze zdrową żywnością. Zakupić ją można również w jednym ze sklepów internetowych, wyszczególnionych TUTAJ.

KROK SZÓSTY: pij minimum dwa litry wody niegazowanej dziennie

Jednym z głównych założeń planu odchudzania z Nopalinią Max jest konieczność przyjmowania minimum dwóch litrów płynów dziennie. Pamiętaj – bez wsparcia wody niegazowanej Nopalinia nie zadziała!

KROK SIÓDMY: utrać zbędne kilogramy

Pamiętaj, że każdy organizm w sposób odmienny reaguje na nowe bodźce. Toteż utrata zbędnych kilogramów może zająć Ci więcej czasu, niż pierwotnie zakładałaś.

Możliwe są też okresy, w których przestaniesz chudnąć. Nie załamuj się – to zupełnie naturalne zjawisko fizjologiczne. Nasz organizm zaopatrzony został bowiem w mechanizm, zapobiegający potencjalnym niebezpieczeństwom. Jednym z nich jest punkt graniczny w zakresie masy ciała. Zejście poniżej niego organizm odczytuje jako potencjalne zagrożenie. Jeżeli przestałaś chudnąć, to nic innego jak znak, że doszłaś do swego indywidualnego punktu granicznego.

Najmniej rozsądnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest powrót do starych nawyków żywieniowych. Wówczas niechybnie powrócisz do poprzedniej sylwetki i zwiększysz prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jojo.

Na szczęście są sposoby na przechytrzenie organizmu. Przede wszystkim utrzymuj dotychczasowe nawyki żywieniowe. Zwiększ dawkę Nopalinii Max do maksymalnej porcji dziennej. Nieznacznie zwiększ ilość przyjmowanych kalorii oraz dodaj kolejny niewielki posiłek do diety – najlepiej w postaci białka. Pobudzisz w ten sposób system trawienny do działania. Po kilku, maksymalnie kilkunastu dniach, zastój w odchudzaniu powinien zostać przełamany.

KROK ÓSMY: utrzymaj wagę, ciesz się nową sylwetką

Dietę o zmniejszonej kaloryczności utrzymuj aż do osiągnięcia celu. W kolejnych tygodniach stopniowo i bardzo powoli zwiększaj kaloryczność posiłków przy zachowaniu racjonalnych zasad żywieniowych. Przede wszystkim niezmiennie przyjmuj pięć posiłków dziennie, ostatni posiłek spożywaj najpóźniej trzy godziny przed snem, pij minimum dwa litry wody każdego dnia, unikaj białej mąki, białego chleba, tłustego mięsa, gazowanych napojów i słodyczy.

Spożywaj Nopalinię Max w dawce profilaktycznej – zalecamy przyjmowanie naszego produktu jako codzienne uzupełnienie diety w celu wsparcia metabolizmu.