Dawkowanie

Bardzo ważne jest odpowiednie dawkowanie Nopalinia Max. Dzięki temu w optymalny sposób zaplanujesz i przeprowadzisz swój plan odchudzania.

1 łyżkę stołową Nopalinii Max należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie.

Podczas stosowania produktu należy wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.

W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopalinii Max przy każdej z dwóch porcji dziennych. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).

Minimum osiem szklanek wody dziennie

Produkt powinien być spożywany z minimum 250 ml płynu (1 szklanka). Przyjmowanie produktu bez wystarczającej ilości płynu może prowadzić do zadławienia. Nie zaleca się stosowania produktu u osób, które mają trudności z połykaniem.

Nopalinia Max jest naturalnym, nieprzetworzonym chemicznie proszkiem, który nie posiada zdolności całkowitego rozpuszczania w płynach. Analogicznie, produkt nie został wzbogacony żadnymi sztucznymi substancjami smakowymi.

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.